Hakkımızda

Şen Halı Yıkama Eskişehir alanında uzman kadrosu, profesyonel makineleri ile Eskişehir halkına hizmet vermek için kurulmuştur.

 

Bünyesinde yaklaşık 30 yıldır halı yıkamacılık yapan uzman personeller barındıran firmamız kullandığımız makinelerin seçimi için 3 yıllık derin bir fizibilite çalışmasının ardından karar vererek alanının en iyi makinelerini alarak kendisini bir adım daha ileriye taşımayı başarmıştır.

 

Halı yıkamada yüksek basınçlı su ile halı yıkamaya uygun fırçalar kullanan firmamız kuruturken de kapalı alanlarda kurutma yaparak tekrar kirlenmesine izin vermez. Tam kuruma sağlamadan paketlenmeyen halılarınızı dökülme, bozulma gibi olumsuz etkilerden de korunmuş olur.

 

Halı, koltuk, perde, yorgan yıkama gibi bütün işlemlerde büyük bir özenle hizmet veren Eskişehir Şen Halı Yıkama, evinizin en kıymetli eşyalarını gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz tek adrestir.

 

Eskişehir Baksan Sanayi Sitesinde bulunan tesisimizde, hiçbir kimyasal barındırmayan temizleme ürünlerimiz, tam otomatik makinelerimiz ile kilimden antika halıya koltuktan sandalyeye kadar her eşyanızı ilk gün ki haline kavuşturmak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

 

Şen Halı Yıkama; halı, stor perde, yorgan ve battaniyelerinizi yıkanması için evinizden ekibimiz tarafından alınır, tamamen doğal deterjan ve şampuanlarla kendi türüne uygun sıcaklıkta yıkanır, başkasının ürünüyle karıştırılmadan kapalı alanlarda tamamen kuruyunca paketlenerek evinize gönderilir. Havuz kullanmayan ve eşyalarınızı çeşitlerine göre yıkayan firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilir yerinde görmek isterseniz tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 enlightened       yes  YENİLİK    yes

2017 yılında Türkiye çapında kurulan Halı Üretici firmaların desteğiyle kurulan Türkiyede ve Dünyada ilk defa kurulan e-halı servisi Türkiye çapında alanında uzman, teknolojik açıdan kendini ispatlamış ve gelişime açık firmaları seçerek her şehirde yetkili servislikler verliyorken Eskişehirde bizim firmamız Şen Halı Yıkamayı e-halı servisi olmasını uygun gördüler.

Eskişehir İlk ve tek yetkili e-halı servisi OLDUK

 e-halı servisi ve akademisinde proğramlanan eğitimlere katılarak Yeni nesil halı çeşitlerini ve Yıkama Proseslerini öğrenerek halılarınıza hiç bir zarar gelmeden fabrika garantisi altında yıkama işlemlerinizi yapıyoruz.