Yorumlar

Meliha Köver
3 yıl önce

Halılarım Harika

Halılarımı Perşembe günü yıkanması için verdiğim firmanızdan söz verdikleri gibi Cumartesi günü tertemiz bir şekilde teslim aldım. Verdiğim parayı kuruşu kuruşuna hak ediyosunuz ellernize sağlık. Üzerinde bebeğimin sebep olduğu çıkmayacak sandığım lekeler bile çıkmış hayrete düştüm gerçekten. Personelleri de çok kibar ve efendileri bütün tanıdıklarıma tavsiye edeceğim sizi. Çok teşekkürler Şen halı yıkama çalışanları...

Merhaba Meliha Hanım.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıkla kullanmanız dileğiyle..

Kübra Cengiz
3 yıl önce

teşekkürler

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Şen halıyla tanıştım. İlk defa deneyeceğim için sadece iki halımı gönderdim içim rahat etmeyerek ama beni çok yanılttılar. Hem dedikleri günde teslimat yaptılar hem getirip götüren arkadaşlar çook çook efendi ve düzgün insanlardı.Yıllardır Eskişehir de halı yıkatırım hep bir kusur çıkardır bu sefer neredeyse hiiiç sorun yaşamadım. Halılarım tertemiz geldi sitelerini incelerken koltuk da yıkadıklarını öğrendim şimdi ki hedefim koltuklarımı yıkatmak :) çoook teşekkürler Şen halı yıkama İYİ Kİ arkadaşımı dinleyip sizinle tanışmışım.

Merhaba Kübra Hanım,

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz istediğiniz zaman diğer hizmetlerimizden faydalanabilrsiniz. Biz de sizi tanıdığımıza çok memnun olduk.

İyi günler dileriz.

Emel Minel Miray
3 yıl önce

Tek Kelime İle Harika

Şen halının sitesinde yazılanları okuyunca denemek için iki halımı gönderdim. İyi ki de göndermişim gerçekten tertemiz geldi halılarım ben de gelen arkadaşlara kullandıkları şampuanı sordum onlar da gelin yerinde görün dediler sırf merakımdan bir kaç gün sonra gittim. Gerçekten ne yazıyorsa doğruymuş yıkama yaptıkları şampuanları kimyasal kullanmadan kendileri üretiyormuş bana bir küçük şişe de numune de verdiler evde çamaşır yıkarken deneyin diye :) denedim ve teeertemiz yaptı onları da. Çoook teşekkürler Şen halı yıkama ellerinize sağlık :)

Merhaba Emel Hanım,

Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Tesilerimizde olmayan hiçbir şey internet sitemize yazamamaya özen gösterdik. Memnuniyetiniz bizi çok onurlandırdı.

Tekrar görüşmek dileğiyle,

İyi günler dileriz.

Toplam 21 sayfa yorum arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap